OTTO Çay seti artık ARCHIVE’in de raflarında. ARCHIVE – mobilya, aydınlatma ve aksesuar galerisi – alanında öncü, uluslararası marka ve tasarımcıların klasik ve çağdaş ürünlerinin bir arada bulunduğu, bir tasarım arşivi sunmaktadır. Koleksiyonun ustaca kurgulanmış; eklektik yapısı, kullanıcıya; tasarım, stil ve kalite odaklı geniş bir yelpaze sunmaktadır.

Bünyesinde dünyaca ünlü pek çok tasarımcıyı barındıran; Eumenes, Driade, Magis, Kusch, Jspr, Galotti&Radice, Plank, Tacchini, Nollt, Ruben Lighting, Delightfull, Davide Groppi, Brokis ve Seletti markaları ile birlikte Philippe Starck, Konstantin Grcic, Paola Navone, Jean – Marie Massaud, Fabio Novembre, Ron Arad, Naoto Fukasava, Enzo Mari, Tokujin Yoshioka ve Claudio Bellini gibi tasarımcıların ürünleri Archive’de sergilenmektedir.

 

OTTO Tea set is now available at the eclectic ARCHIVE – Furniture, lighting and Accessories gallery located at Galata (Istanbul).

ARCHIVE is displaying creations from world famous designer such as Eumenes, Driade, Magis, Kusch, Jspr, Galotti & Radice, Plank, Tacchini, Nollt, Ruben Lighting, spruce Davide Groppi, Brokis and Seletti brands with Philippe Starck, Konstantin Grcic, Paola Navone, Jean – Marie Massaud, Fabio Novembre, Ron Arad, Naoto Fukasava, Enzo Mari, Tokujin Yoshioka and Claudio Bellini.